O nás

 

Jsme mladá finančně stabilní česká firma se smluvně zajištěnou výrobní kapacitou, nabízející úplnou škálu městského mobiliáře vyrobeného z  kvalitních materiálů, s možností „smart“ řešení a s jednotným vzhledem.

Dokážeme také navrhnout a vyrobit jakýkoli kus mobiliáře, dle přání nebo zadání zákazníka. Díky 3D modelaci jsme schopni zákazníkovi požadovaný kus mobiliáře ukázat ještě dříve, než dojde k výrobě prototypu. Tento proces je méně nákladný a návrh lze libovolně měnit i po výrobě 3D modelu. 3D modelování provádíme na vlastní 3D tiskárně, což znamená úsporu času při návrzích.

Máme vlastní „smart“ řešení pro různé typy mobiliáře, od solární lavičky po solární koš s měřením míry zaplnění.

Proč právě my:
Kvalita provedení – každý jednotlivý kus prochází přísnou výrobní a po
výrobní kontrolou.
Možnost výběru z mnoha materiálů a barev.
Záruka dodání v dohodnutém termínu pod smluvně zajištěnou slevou.
Cena výrobku odpovídá jeho kvalitě a je nižší než u konkurence.
Zapsané užitné vzory zajišťují stejnou koncepci celé struktury mobiliáře.
Široká nabídka produktů od základní lavičky po inteligentní koš.
Možnost individuálních úprav dle přání objednatele.
Záruční i po-záruční servis, jistota dodání náhradních dílů v budoucnu.
Vytvoříme Vám mobiliář na míru.

 

Ocelové části mobiliáře
Při výrobě ocelových částí našeho mobiliáře využíváme vysoce kvalitní ocel, kterou následně ošetříme antikorozním nátěrem a opatříme práškovou barvou, kterou zapečeme. Díky tomu mají tyto komponenty dlouhou životnost
a schopnost odolat povětrnostním vlivům i vandalům. Na výběr máte z mnoha odstínů barev, můžete si tedy námi nabízený mobiliář uzpůsobit svým  představám či vizuální jednotě v prostoru. Více informaci o používaných materiálech naleznete na konci katalogu.

 

Dřevěné části mobiliáře
U dřevěných komponent mobiliáře vybíráme pouze vysoce kvalitní řezivo. Ať už se jedná o smrk, dub či jakoukoli tropickou dřevinu, vždy používáme to nejlepší co lze nabídnout. Špatně vybrané řezivo může v budoucnu natropit mnoho potíží. Díky 20 leté praxi našeho truhláře (umělecký řezbář, truhlář) se tomu s námi vyvarujete. Řezivo je vždy vybíráno tak, aby byl použit pouze ten materiál, který je pro danou komponentu vhodný. Více informaci o používaných materiálech naleznete na konci katalogu.